Krzysiek Borek25.01.2016
Marcowa konferencja Apple – co Apple pokaże światu?

Od dłuższego czasu nie milkną doniesienia na temat konferencji prasowej Apple, która miałaby się odbyć w marcu bieżącego roku. Obecnie nie znamy daty, ale początkowo na imprezie mieli zaprezentować Apple Watcha 2gen, choć informacje z TechCrunch pokazują, że w marcu na pewno nie ujrzymy zegarka.

Nie ma szans, żeby na początku bieżącego roku pojawiła się druga generacja inteligentnego zegarka, ale mają pojawić się nowe opaski dla obecnego. Podejrzewam, że głównym bohaterem marcowego zebrania będzie 4 – calowy iPhone, który ostatnio zyskał przydomek 5se.

4-inch-iphone-6-style-model

Konstrukcja urządzenia będzie połączeniem modelu 5S i 6. Wewnątrz możemy się spodziewać 64 – bitowego układu scalonego A8 lub A9, NFC dla Apple Pay, 8MPix aparatu głównego i wsparcia dla Live Photos, pomimo braku wyświetlacza z 3D Touch.

Wcześniejsze doniesienia wskazywały również na prezentację trzeciej generacji iPada Air, prawdopodobnie zadebiutuje on w tym samym momencie, co domniemany iPhone 5se.

iPadAir3

Wydanie drugiej generacji Apple Watcha zostało zaplanowane na początek bieżącego roku, ale nie pojawi się w tym samym momencie, co wspomniane przeze mnie urządzenia. Mam wrażenie, że zegarek pojawi się razem z iPhone’em 7 we wrześniu bieżącego roku.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek