Michał18.09.2015
Masz iPhone z iOS 9 w sieci Plus? Zapomnij o MMS-ach

Zła wiadomość dla osób, które używają iPhone’a z systemem iOS 9 w sieci Plus. Niestety z powodu braku certyfikacji sieci z iPhone’a z systemem iOS 9 nie da się wysyłać/odebrać MMS.

Plus

Nie jest to dobra wiadomość i na pewno nie ucieszą się z niej użytkownicy Plusa z iPhone i iOS 9.

„Informujemy, że w telefonach iPhone z zainstalowanym oprogramowaniem iOS 9, nie ma możliwości wysyłania oraz odbierania wiadomości MMS. Powodem jest brak certyfikacji sieci. W zawiązku z powyższym nie zalecamy aktualizacji oprogramowania do wersji 9, gdyż spowoduje to brak możliwości wysyłania/odbierania wiadomości MMS. Problem wynika z polityki firmy Apple i my jako operator nie mamy na to wpływu.”

Kiedy problem zostanie rozwiązany? Tego niestety nie wiemy, ale gdy tylko dowiemy się czegoś więcej od razu damy Wam znać.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Mariusz

  Trzeba będzie odpuścić Plusa.

 • Tomasz Majewski

  Plus z roku na rok to coraz większe badziewie. Wiem co mowię, jestem w tej sieci od początku i jest coraz więcej problemów dlatego tez zabieram trzy numery i odchodzę – czas najwyższy.

  • emen123

   Jak to mowia wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Bawi mnie to jak ktos mowi zabieram numery od swojego operatora i odchodze. Wszedzie jest syf, a miejscami nawet gorszy niz w plusie.

 • Tomasz Majewski

  Dobrze,ze chociaż sie ubawiłeś. Watpię żeby Ci którzy płaca rachunki w Plusie tez byli w takim chumorze, to nie Mongolia żeby w dobie technologii zdarzały sie takie rzeczy. Plusa dobrze znam bo tam pracowałem, kiedyś to była najlepsza sieć teraz to zwykły przeciętniak, który sprzedaje chińskie i koreańskie świecidełka byle zarobić. Gdyby ludzie mieli wyższa świadomość zwyczajnie firmy z takim podejściem do klienta nie miałyby prawa bytu. Wszyscy operatorzy wspierają produkty Apple a Plus nie ? To są jawne kpiny z ludzi i powinni zając sie tym pracownicy bo według mnie Plus nie wywiązuje sie z umowy.

 • Marek

  Żeby tłumaczyć się tym, że to nie wina Plusa? Jakoś inni operatorzy potrafili certyfikację załatwić bo nie ma takich problemów. Plusie…!! Really? Nie kompromituj się!!…. Tylko załatw to co mogłeś już załatwić przez ostanie 8 lat, bo tyle na rynku istnieje iPhone.

 • Darek

  I co dalej?
  Mamy zmienic operatora?

 • opel19786

  IOS 9.1 BETA 3 JUZ DZIAŁAJĄ – DZISIAJ ZAINSTALOWAŁEM