Wacław Niezgoda21.04.2015
Masz iUrządzenie ze starszym iOS lub Apple TV 2-gen? Pożegnaj się z YouTube

Zła wiadomość dla osób korzystających z iUrządzeń z iOS poniżej wersji oznaczonej numerem 7, oraz użytkowników Apple TV drugiej generacji.

Google ulepsza API YouTube’a, które nie może być obsługiwane przez starsze urządzenia. Jest jednak pewien sposób aby nadal cieszyć się filmami na iOS 6 i niżej. Chodzi mi o stronę m.youtube.com,  dzięki której nadal można cieszyć się nagraniami naszych od naszych ulubionych twórców.

W przypadku użytkowników Apple TV jednym z wyjść jest strumieniowanie materiałów wideo przez AirPlay lub zakup nowej generacji, albo uzbrojenie się w cierpliwość, ponieważ według plotek krążących w sieci firma z Cupertino ma zaprezentować nową, czwartą już, generację Apple TV w czerwcu na konferencji WWDC15.

Jestem odrobinę rozczarowany, że Google w ten sposób „zabija” starsze urządzenia, ale raczej nie będzie osób, które zostaną całkowicie odcięte od tych wielkich zasobów wideo ponieważ iOS 6 jest już bardzo starym systemem. Jest to ostatni iOS dla 5,5 letniego iPhone 3GS oraz 4,5 rocznego iPoda Touch. Co stawia całość w odrobinę innym świetle.

Źródło: appadvice.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS
  • Jacek

    Ps Vita to samo