Michał19.10.2015
Masz wadliwą warstwę antyodblaskową w Macbook? Apple wymieni Ci ekran

Jednym z najbardziej powszechnych problemów w ostatnich latach w nowych Macbookach i Macbookach Pro jest problem odpadającej, czy też ścierającej się warstwy antyodblaskowej znajdującej się na ekranie komputera.

W związku z tym, że wadliwych komputerów jest naprawdę sporo, świadczą o tym wpisy i zdjęcia na forach, Apple postanowiło, że już wkrótce uruchomi specjalny program darmowej wymiany wadliwego ekranu.

3

Nie jest to oficjalna informacja, ale z dokumentów jakie trafiły do serwisów wszystko wskazuje na to, że program zostanie uruchomiony już wkrótce.

Program wymiany ekranu będzie dotyczył Macbooków, które wyprodukowane zostały w ciągu ostatnich trzech lat. Gdy tylko program zostanie uruchomiony, to od razu Was o tym poinformujemy.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • PSAj

    No to faktycznie . Sprzęt o cenach z innej galaktyki i taki SZAJS ? Steve się w grobie przewraca. Nikt nie ma pomysła na nic od jego śmierci w tej firmie. Schodzą na psy.

  • Piotrek

    A mnie ten problem cholera jasna dotyczy…:( MCP mid 2014, jak napisałem do serwisu to zaproponowali wymianę całego LCD w cenie 2099!!! O ZGROZO, 1/3 ceny nowego laptopa…!!!!