Krzysiek Borek20.10.2015
Meizu Blue Charm Metal dostępny w OppoMart

Jutro odbędzie się konferencja prasowa MEIZU, na której zostaną zaprezentowane nowe urządzenia z serii Blue Charm. Nie mam wątpliwości, że ich głównym atutem jest niska cena, choć poza granicami państwa Środka nazwa została zmieniona na Meizu M.

Producent właśnie pracuje nad kolejnym modelem, którego konstrukcja w całości zostanie wykonana z aluminium, a pierwsze informacje na jego temat pojawiły się w ubiegłym tygodniu. Do oficjalnej premiery nie pozostało wiele czasu, co nie zmienia faktu, że na OppoMart pojawiła się oficjalna specyfikacja techniczna sprzętu.

meizu

Nadal będziemy mieli do czynienia z 5,5 – calowym wyświetlaczem FHD, a za sprawne działanie będzie odpowiedzialny 64 – bitowy układ scalony MediaTek Helio X10 (8 rdzeni), GPU PowerVR G6200 i 3GB pamięci operacyjnej. Robienie fotografii pozostawmy 13MPix jednostce, a miłośnicy autoportretów otrzymają 5MPix aparat na froncie. Przyszły właściciel ma możliwość wyboru ilości pamięć wewnętrznej spośród dwóch dostępnych (16 lub 32GB). Nie zapominajmy również o LTE, niewymiennej baterii o pojemności 3050mAh i Androidzie 5.1 z nakładką Flyme.

Według oferty na OppoMart cena wyniesie zaledwie 249$, choć może ulec zmianie. Tak czy owak, konferencja odbędzie się 21 października, to tylko dwa dni.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek