Krzysiek Borek15.04.2016
Meizu m3 dostrzeżony w TENAA

Osobiście nie lubię dużych urządzeń mobilnych i pewnie znajdzie się sporo osób, które myślą podobnie, na szczęście wielu producentów sprzętu o tym pamięta. Meizu właśnie przygotowuje się do wydania następcy modelu m2 i dzięki TENAA możemy zobaczyć, czego należy się po nim spodziewać.

m3 powinien zadebiutować z 5 – calowym ekranem 720p, tak samo, jak obecnie dostępny m2. Nie wiemy na razie kto odpowiada za zastosowany układ scalony, ale wiadomo, że jego taktowanie wynosi 1,5GHz i ma 8 rdzeni, oprócz niego dostępne są 2GB pamięci operacyjnej i 16GB na dane z możliwością rozbudowy.

gsmarena_001

Kombinację aparatów stanowi 13MPix jednostka główna i 5MPix z przodu, więc to nic nowego. Warto nadmienić, że budżetowy model ma pojemniejszą baterię od niedawnego pokazanego Pro 6. Pojemność w m3 ma 2800mAh pojemności.

Najbardziej moją uwagę przykuł system operacyjny YunOS 3.1.6, bazujący na AOSP, co pozwala myśleć, że wszystkie usługi Google i aplikacje będą od razu dostępne, choć na potwierdzenie tej informacji musimy czekać do oficjalnego debiutu tej maszyny.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek