Michał28.10.2015
Message Requests na Facebooku – łatwiejszy kontakt z nieznajomymi

Jak wiemy Messenger daje możliwość bezpośredniego połączenia z niemal 1,5 miliarda osób korzystających każdego miesiąca z Facebooka. Jest najszybszym i najłatwiejszym narzędziem do prywatnej komunikacji na świecie, tym bardziej, że nie wymaga znajomości numeru telefonu ani nawet adresu e-mail rozmówcy.

Do tej pory wiadomości od osób spoza grona znajomych często trafiały do zakładki „Inne”, gdzie łatwo można było je przegapić. Nowa funkcja „Message Requests” znacznie usprawni komunikację z nieznajomymi.

facebook

Dzięki niej Facebook w większości przypadków wyświetli powiadomienie informujące o nowej wiadomości. Następnie każdy będzie mógł zdecydować, czy odczytać wiadomość bez informowania o tym nadawcy, odpowiedzieć na nią, czy po prostu ją zignorować. W ten sposób mechanizm „Message Requests” uporządkuje skrzynkę odbiorczą i sprawi, że nawiązanie kontaktu będzie znacznie prostsze.

Zmiana obejmie aplikację Messenger na systemy iOS oraz Android, a także przeglądarkową wersję Facebooka. Gdy tylko funkcja pojawi się w aplikacji od razu damy Wam znać.

Messenger
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz