Krzysiek Borek14.08.2014
Microsoft będzie miał swoje 5 minut na targach IFA

Microsoft oznajmił,że pokaże swoje, nowe urządzenia na tegorocznych targach IFA w Berlinie. Niestety nie wiemy, jakie urządzenia zostaną zaprezentowane.

Prawdopodobnie zobaczymy przynajmniej jedno nowe urządzenie z Windows Phone 8.1. Plakat z hasłem „ready for more”, wygląda dosyć interesująco, biorąc pod uwagę literę o, która przypomina aparat wykorzystany w Lumii 830. Dalej na zaproszeniu ujrzymy „Join us for more face time”, co może wskazywać na pokaz Lumii 730, która ma być pierwszym smartfonem Microsoftu do wykonywania selfie. Idąc tym tropem na targach IFA powinniśmy ujrzeć Lumię 830 i 730.

Wcześniej pojawiały się informacje o Lumii 730, ma ona posiadać wyświetlacz o przekątnej 4,7″, przednią kamerkę o rozdzielczości 5MPx, a z tyłu mamy do czynienia z matrycą o rozdzielczości 6,7Mpx. Wyświetlacz ma rozdzielczość 720p, procesor Snapdragon 400, 1GB pamięci RAM, a także 8GB wbudowanej pamięci na dane użytkownika. Druga Lumia będzie droższa od 730, według doniesień ma posiadać aparat o rozdzielczości 13MPx, procesor Snapdragon 800. Oczywiście obydwie Lumie będą pracować na Windows Phone 8.1 tuż po wyjęciu z pudełka.

Jeżeli informacja okaże się oficjalna, tegoroczne targi IFA pokaża Nam wiele nowych urządzeń.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek