Michał13.06.2014
Mistrzostwa Świata Brazylia 2014 w iPhone – najlepsze apki

Mistrzostwa Świata Brazylia 2014 w Piłce Nożnej już się rozpoczęły. W związku z tym mamy dla Was pięć aplikacji, za pomocą których będziecie mogli śledzić wyniki, a także oglądać transmisje na żywo.

01. Pierwszą z nich jest TVP Stream i to za pomocą tej apki będziecie mogli całkowicie legalnie oglądać transmisje na żywo z aktualnie trwających meczy.

Jak poinformował nas @konrado_pl transmisje na żywo dostępne są tylko dla osób, które posiadają numer w T-Mobile.

TVP Stream
Cena: Gratis
/ Pobierz

02. Kolejna aplikacja to FIFA, która również dostępna jest zupełnie za darmo. W tej apce znajdziecie wyniki na żywo, terminarz, różnego rodzaju wywiady i materiały wideo, czyli wszystko to co jest najważniejsze.

FIFA Official App
Cena: Gratis
/ Pobierz

03. Trzecia apka to Mundial 2014 z Przeglądem Sportowym. W tej aplikacji jak i znajdujących się powyżej również znajdziecie najnowsze informacje z mistrzostw, wywiady, komentarze, a także będziecie mieli możliwość sprawdzenia wyników spotkań itd.

Mundial 2014 z Przeglądem Sportowym
Cena: Gratis
/ Pobierz

04. Czwarta i przedostania aplikacja to Live Football – Soccer World Championship & Cup Livescore. Jak sama nazwa wskazuje w tej aplikacji będziecie mogli śledzić wyniki na żywo, otrzymywać powiadomienia o strzelonych bramkach, czy powiadomienia o wynikach itd.

Live Football Scores - Soccer Live Score
Cena: Gratis
/ Pobierz

05. Ostatnia aplikacja to Forza Football. Jeśli lubicie minimalistyczny wygląd, przejrzysty i czysty interfejs, to ta aplikacja będzie idealna. Ponadto Forza Football posiada wszystko co najważniejsze. Są powiadomienia, składy, wyniki, tabele, terminarz itd.

Forza Football
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • Przemek

    Bardzo dobra appka dot. mistrzostw w Brazylii to OnefootballBrasil…
    A co do TVP Stream, to wczoraj oglądałem transmisję LIVE przez wi-fi, chociaż nie mam numeru w T-Mobile.

  • Radek

    Ja również mam wymaganie dotyczące smsa pochodzącego z t-mobile
    Strefa T-Mobile w aplikacji TVP stream to dostęp do transmisji 64 meczów piłkarskich z nadchodzących rozgrywek w Brazylii. Dostępne będą także specjalne materiały reporterskie z kulis turnieju w Brazylii. Wszystkie treści będą dostępne w aplikacji TVP Stream wyłącznie dla abonentów T-Mobile.