Michał12.10.2016
Młoda uczennica popełniła samobójstwo, bo rodzice nie chcieli jej kupić iPhone’a 7

Niestety do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, 9 października w mieście Iwanowo na północny wschód od Moskwy.

Jak podaje tamtejsza prasa w niedzielę, 9 października w godzinach wieczornych w jednym z domów w miejscowości Iwanowo znaleziono ciało młodej dziewczyny.

Ciało dziewczynki znalazła matka, która od razu wezwała policję. Według wstępnych danych śledztwa wynika, że dziewczyna popełniła samobójstwo po kłótni rodziców, którzy nie chcieli kupić jej iPhone’a 7.

ip7

W związku z tym, że przyczyną śmierci najprawdopodobniej była kłótnia rodziców dotycząca kupna iPhone’a 7 (przebiegu rozmowy nie znamy) rodzicom grozi sprawa karna z artykułu „podżeganie do samobójstwa”. Przykre.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Marcin

  I w tym momencie iPhone 7 powinien być wycofany ze sprzedaży 😂 Oby więcej takich njusów jak na pudlu ogarnijcie się 👏👏👏

 • Łukasz

  Qurwa serio…? Początki tego serwisu były obiecujące, ale z każdym dniem zaczynam wątpić coraz bardziej… Przykre.

 • antichrist

  a jutro ktoś popełni samobójstwo bo rodzice zawołali na kolacje… a gówniarz właśnie gra na kompie albo bo kazali iść do szkoły… żałosne… jeśli to prawda, liczę na wyrok uniewinniający, bo to absurd jest.

 • Danax

  Pudelek, „Fakt” i Super express też zapewne o tym napisze w taki sam sposób. A jak dorośli wiedzą, sytuacja nigdy nie jest taka prosta. Dziewczyna musiała mieć wielką depresję, żyć w ciągłym stresie, pewnie rodzina była patologiczna lub miała zaburzenia psychiczne. Ale najłatwiej zwalić winę na iPhona 7.

  Czytając nagłówek wydawało mi się, że będzie chodziło o dziewczynę z Chin lub Japonii. Oni mają kulturowe uwarunkowanie do samobójstw z dziwnych powodów.

  https://uploads.disquscdn.com/images/f9375d6a1a648d73061d6594873aeda01b172c7fa1818420082c09628db9353e.jpg