Wacław Niezgoda19.06.2015
Mniej znaczy lepiej – zmiany w Apple Store

Sklepy Apple mają bardzo specyficzny wygląd, w stosunku do innych sklepów z elektroniką. Są inne, nastawione na dobry odbiór produktu przez klienta oraz zapamiętanie sklepu, jako miejsca sprawiającego wrażenie zaprojektowanych wprost pod produkty wystawione do użytku.

Już niedługo Apple ma zmienić swoje sklepy. Nie tylko przez zmianę wyglądu. Chodzi przede wszystkim o akcesoria firm trzecich. Przede wszystkim ma ich być mniej, co sprawi wrażenie większego porządku.

Opakowania od Apple zmieniały swoje barwy, były jednak utrzymywane w jednakowej kolorystyce, iPhone 3GS kupowaliśmy w czarnym pudełku, rok później smartphone’a numer 4 otrzymywaliśmy już w opakowaniu o kolorze białym. To samo czeka firmy trzecie, które mają być pakowane w jednolite, proste pudełka.

AS

Na początek, odnowione zostanie jedynie 20 sklepów. Dzięki temu, Cupertino dowie się czy idzie w odpowiednim kierunku. Jak podoba wam się wystrój sklepu powyżej? Jeżeli tak będzie wyglądał każdy Apple Store, to trzeba przyznać, że poprzeczka zostanie podniesiona bardzo wysoko.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS