Krzysiek Borek02.09.2014
„Mniejszy” iPhone 6 uwieczniony na materiale wideo

Do 9 września i prezentacji iPhone’a 6 nie pozostało dużo czasu. W związku z nadchodzącą konferencją w sieci pojawia się, co raz więcej informacji związanych z kolejną generacją iPhone’a.

Wczoraj w sieci pojawił się materiał wideo, pokazujący mniejszy wariant iPhone’a 6 złożony z części, o których pojawiały się informacje. Materiał wideo pokazuje urządzenia z białym i czarnym przodem, a nawet z wystającym obiektywem aparatu. To nie jedyny materiał wideo, który się dzisiaj pojawił. Na kolejnym możemy zobaczyć pokrywę baterii większego modelu urządzenia Apple.

Nie znamy szczegółów, dotyczących wydania przez Apple dwóch wariantów iPhone’a 6 jednocześnie. Wszystko okaże się podczas tegorocznej konferencji.

Co sądzicie o dotychczasowym wyglądzie iPhone’a?

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Pawel

  Te paseczki z tyłu są ohydne :(

  • Marcin Jarmołowicz

   Całkowicie się zgadzam. We wszystkich wyciekach tylko one mi przeszkadzały. Zatem, mam nadzieję, że ten filmik to też fake:)

  • Blob

   Paski są ohydne!!! do tego ten wystający ring aparatu:/ wszystko to psuje cały bardzo „elegancki” design iPhona :( czekałem na 6 ale jak to wszystko się potwierdzi, a wiele wskazuje na to że tak będzie, kupię iphone 5s :)