Krzysiek Borek25.12.2015
Moto G (2015) otrzymuje aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow

Po wdrożeniu aktualizacji oprogramowania układowego dla Moto X Style/Pure, Moto X Play, Moto X (2gen). Motorola rozpoczęła proces aktualizacyjny Moto G (2015) do Androida 6.0 Marshmallow.

Nie jest to dla mnie najlepszy budżetowy smartfon, ale oferuje wiele dobrego w swoim przedziale cenowym. Warto nadmienić, że sprzęt pojawił się w lipcu bieżącego roku, a przed końcem zyskuje najnowszą obecnie odsłonę Androida.

gsmarena_002

Obecnie aktualizacja OTA jest dostępna tylko i wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, kwestią czasu jest udostępnienie jej globalnie, więc warto cierpliwie poczekać na rozwój sytuacji. Pamiętajcie również, że aktualizacja obejmuje jedynie modele, które nie należą do operatorów sieci komórkowych.

Plik z aktualizacją waży 2GB, więc najlepiej pobrać ją łącząc się z siecią bezprzewodową. Po aktualizacji wersja oprogramowania to 24.11.25.en.US.

Znajdują się w niej poprawki zabezpieczeń stworzone do 1 grudnia bieżącego roku i wszystkie nowości znane z Androida 6.0 Marshmallow. Wliczając w nie Now on Tap i odnowiony system uprawnień. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Motorola usuwa z oprogramowania aplikację Migracja i Asysta.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek