Krzysiek Borek15.04.2016
Moto G4 Plus z czytnikiem biometrycznym

Sezon na przecieki związane z kolejnymi generacji Moto uważam za otwarty. W końcu wewnętrzna marka Lenovo nie wydała jeszcze żadnego urządzenia mobilnego w tym roku, choć niedługo sytuacja powinna ulec zmianie.

Najpierw powinna pojawić się Moto E 3gen, a po niej zadebiutują Moto G 4gen i następca Moto X Style. Nadal nie znamy szczegółowych informacji o każdym z przytoczonych modeli, więc być może prędko nie zadebiutują lub osoby od przecieków nie są w stanie nic o nich znaleźć.

Moto-G-2015

Jednak ostatnio pojawiło się jedno zdjęcie (choć marnej jakości) przedstawiające dolną część przedniego panelu Moto G4 Plus. Ciężko nazwać to przeciekiem, ale zdjęcie pochodzi od rzetelnego źródła, więc warto wziąć to na poważnie.

Zdjęcie przedstawia fizyczny przycisk początek, w którym ukryto również czytnik linii papilarnych, okupuje on miejsce pojedynczego głośnika, który znajduje się w obecnie sprzedawanej generacji Moto G. Obecny model bez wątpienia nie może pochwalić się dobrymi umiejętnościami akustycznymi, więc to najbardziej logiczne umieszczenie czytnika.

Moto-G4-Plus

Być może czas na umieszczenie głośnika multimedialnego w innym miejscu? Wiem tylko tyle, że tańsze od Moto G słuchawki mają czytnik biometryczny, więc Lenovo nie powinno zostawać w tyle, ale czy sam czytnik powinien wprowadzić zmianę w nazewnictwie? Ciekawe, czy będzie zwykły model (bez +), czy tylko i wyłącznie ten.

Źródło: pocketnow.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek