Krzysiek Borek23.12.2015
Moto X (2016) z radiatorem, chłodzącym Snapdragona 820

Obecnie Moto X Play i Style oferuje jedne z najlepszych wartości, jakie możemy znaleźć w tegorocznych smartfonach, co tylko przysporzy trudności ich następcy. Rzeczywiście, Motorola rozpoczęła już prace nad kolejnym modelem z serii X, a nowy przeciek pokazuje,czego możemy się spodziewać we wnętrzu urządzenia.

Najbardziej charakterystyczną częścią wewnątrz aluminiowej obudowy jest bez wątpienia radiator, który pomoże ostudzić zapał układu scalonego, w który będzie wyposażony flagowy produkt Motoroli. Podobne zabiegi spotkały Lumie 950 XL i Xperię Z5 Premium z powodu przegrzewania Snapdragona 810.

gsmarena_001

Przyszłoroczny model X prawdopodobnie będzie korzystał ze Snapdragona 820 i wątpię, żeby nowa generacja SoC będzie nękana przez ten sam problem, co obecnie dostępne SoC. Być może producent chce się ubezpieczyć na przyszłość.

Oprócz aspektów termicznych zdjęcie przedstawia wnętrze obudowy unibody i pojedyncze wycięcie na aparat główny. Oczko aparatu i głośniki są w tym samym miejscu względem pierwszych zdjęć jednego z prototypów Motoroli Moto X.

Minie sporo czasu, zanim znajdzie się na półkach sklepowych, ale mam wrażenie, że teraz nieznacznie odbiega o przedstawionych niedawno zdjęć prototypu.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek