Krzysiek Borek11.06.2016
Moto X nie przestanie istnieć, ponieważ Moto Z to zupełnie nowa kategoria urządzeń mobilnych

Nie śledziłem konferencji Lenovo Tech World, ale uważałem, że po zaprezentowaniu Moto Z możemy pożegnać się z serią X, co spowoduje, że nie ujrzymy już żadnego z tych kultowych modeli. Na szczęście sytuacja wygląda lepiej, niż mi się wydawało.

Podczas rozmów padło pytanie o przejście z X do Z i wygląda na to, że zaprezentowany sprzęt to zupełnie nowa kategoria urządzeń mobilnych, a o poprzedników nie musimy się martwić. W praktyce oznacza to, że niedługo powinny ukazać się nowe Moto X.

Moto X is alive and well. In fact, Moto X Force recently launched in multiple new markets around the world. Moto X and Moto Z do share some great qualities, but they ultimately provide different experiences and make our portfolio more robust for consumers looking for the perfect smartphone to fit their needs. Tech-hungry consumers who are looking to get a brand new set of experiences from their smartphone will turn to Moto Z and Moto Mods.

Mam wrażenie, że producent w głównej mierze skupi się na zapowiedzianych urządzeniach, a Moto X będzie odgrywać rolę wyższej klasy średniej. W końcu najnowszy sprzęt wspiera Moto Mod, czego nie można powiedzieć o poprzednikach, choć X nadal będzie mieć w zanadrzu czystego Androida.

Mam tylko nadzieję, że sprzęt będzie wyceniony z głową, żeby mógł konkurować z resztą stawki.

Źródło: http://www.androidauthority.com/moto-z-different-than-moto-x-697816/
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek