Krzysiek Borek19.08.2015
Moto X Play dostępna w Moto Maker

Fani Motoroli w Stanach Zjednoczonych mają tylko i wyłącznie jeden wariant Moto X, a w Zjednoczonym Królestwie do wyboru mamy obydwa zaprezentowane przez Motorolę warianty. Najwyższym bez wątpienia jest X Style, a niżej plasuje się bohater wpisu, czyli X Play.

1

Według mnie właśnie ten drugi ma większe szanse na osiągnięcie sukcesu, dzięki niskiej cenie i pojemniejszej baterii. Jesteście nią zainteresowani? Możecie już składać zamówienia przez Moto Maker.

2

Tak samo, jak Style, Play również możemy spersonalizować według własnego gustu, zmienimy praktycznie większość w tym sprzęcie, choć ogranicza się to jedynie do innych od fabrycznych kolorów. Dotyczy to przodu, tyłu,akcentów,grawer, wariantu pamięciowego i wiadomości powitalnej podczas uruchamiania systemu. Grawer to niestety dodatkowy wydatek w jego przypadku mamy do dyspozycji 14 znaków, które zostają umieszczone na tylnym panelu, a wiadomość powitalna widnieje nad logiem Motoroli.

3

Jeżeli chodzi o specyfikację techniczną, to X Play plasuje się pomiędzy Moto G i X Style (w USA Pure Edition). Za sprawne działanie czystej odsłony Androida z dodatkami Amerykanów odpowiedzialny jest układ scalony Qualcomm Snapdragon 615 wspierany przez 2GB pamięci operacyjnej, całość dopełnia 5,5 – calowy wyświetlacz Full HD. Przyszły właściciel może wybrać wariant pamięciowy, do wyboru mamy 16 lub 32GB pamięci na dane, które możemy rozszerzyć dodatkową kartą pamięci.

4

Podejrzewam, że największym atutem X Play jest bez wątpienia pojemna bateria (3630mAh), co w połączeniu z charakterystyczną dla średniej półki specyfikacją powinno wystarczyć na 2 dni nieprzerwanego użytkowania. Szukacie sprzętu, który długo pracuje na baterii i ma całkiem wydajne podzespoły? Podczas zakupu nowego smartfona warto przemyśleć zakup właśnie tego modelu Motoroli.

6

Zainteresowani ceną? Model z 16GB kosztuje 279 funtów, a 32GB kupimy za 319. W cenę wliczony jest podatek VAT i koszty przesyłki. Sprzęt będzie dostępny w sprzedaży od 26 sierpnia bieżącego roku.

Źródło: motorola.co.uk
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek