Krzysiek Borek13.06.2016
Moto Z Play i dwa MotoMods powinny się niedługo pojawić

Trzy dni temu Lenovo zaprezentowało nowe urządzenia mobilne z serii Moto Z i moduły Moto Mods, które nałożymy na tył obydwu dostępnych obecnie modeli.

Jednak na prezentacji nie pojawił się 3 reprezentant serii – Vertex (Moto Z Play), którego możecie zobaczyć na poniższej grafice promocyjnej obok obydwu zaprezentowanych modeli. Z Play na pewno będzie następcą ciepło przyjętej Moto X Play, więc możemy spodziewać się średniaka z pojemną baterią, a debiut sprzęt powinien niedługo nastąpić.

gsmarena_001

Z Play zostanie wyposażona w 5,5 – calowy wyświetlacz Full HD, 16MPix aparat główny i 5Mpix z przodu. Jej jednostką centralną będzie Snapdragon 625 wspomagany przez 2GB pamięci operacyjnej, a użytkownik do dyspozycji otrzyma 16GB na dane i baterię o pojemności 3600mAh przy grubości wynoszącej 5,9 mm.

gsmarena_002

Ponadto Lenovo pracuje nad dwoma modułami, które powinny pojawić się w tym samym czasie co średniak z ich stajni. Pro Camera Mod zastąpi oryginalny aparat i w porównaniu z nim otrzyma 10 – krotny zoom optyczny i przesłonę od f/3.4 do f/5.6 i ksenonową lampę błyskową. Po nałożeniu modułu na jedno z kompatybilnych z nim urządzeń zauważymy, że sprzętowi bliżej wtedy do kompaktowego aparatu.

gsmarena_003

Adventure Mod może okazać się równie interesujący, co Pro Cam Mod, ponieważ doda do sprzętu wodoodporność, więc będziemy mogli używać go w każdych warunkach.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek