Michał28.05.2017
Moto Z2 Play trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu?

Moto Z Play słynie z tego, że na świetny czas pracy z dala od ładowarki i jest kompatybilna z dedykowanymi jej modułami. Wygląda jednak na to, że Lenovo w przyszłym tygodniu może wprowadzić do sprzedaży drugą generację Z Play.

Z2 Play (XT1710) będzie mieć 5,5 – calowy ekran Full HD, 5MPix aparat z diodą doświetlającą (przód) i czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem.

Za jej sprawne i długie działanie między ładowaniem będzie odpowiedzialny Snaodragon 626 wspomagany przez 4GB RAMU, podczas gdy na dane Lenovo przeznaczyło 64GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozszerzenia za pomocą karty microSD.

Oficjalnie mówi się o niewymiennej baterii z pojemnością 3000 mAh, ale według TENAA bateria będzie mniej pojemna (2820 mAh). Łatwo dostrzec, że to krok wstecz w porównaniu do pierwowzoru, który ma baterię o pojemności 3500 mAh. Na szczęście bateria może korzystać z szybkiego ładowania, a ładowarka Turbo Power jest dołączona do zestawu sprzedażowego. Ładowanie baterii i wymiana danych odbywa się przez port USB C.

Miłośnicy mobilnej fotografii mogą liczyć na 12MPix aparat główny z podwójną diodą doświetlającą i możliwością nagrywania wideo w 4K. W zależności od regionu Moto Z2 Play będzie dostępna w wariancie z DualSIM lub nie. Oprogramowanie to nadal niemal czysty Android 7.1.1.

Z2 Play jest kompatybilna z Moto Mods, a razem z nią pojawią się moduły w nowych wariantach kolorystycznych. Możemy więc liczyć na dalszą kompatybilność modułu głośnika, dodatkowej baterii, projektora i aparatu.

Warto nadmienić, że tym razem smartfon będzie dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, wliczając w nie złoty, czarny, biały i srebrny. Moto Z2 Play powinna się najpierw pojawić w Niemczech (przyszły tydzień), ale jej cena pozostaje owiana mgłą tajemnicy.

Źródło: winfuture.mobi
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz