Krzysiek Borek15.05.2016
Znamy ostateczny wygląd Lenovo Moto G 4gen

Evan Blass nie zwalnia tempa i dzięki niemu prawdopodobnie zobaczymy, jak może wyglądać Moto E trzeciej generacji.

Zdjęcie pojawiło się razem z wiadomością „Say hello to your little bro,” co może oznaczać, że będziemy mieli do czynienia z najtańszym modelem w stawce i na pewno nie będzie to Moto G4, która ma zadebiutować w przyszłym tygodniu (we wtorek).

moto

Moto G czwartej generacji powinna być mocniejszą konstrukcją od E, a jej debiut odbędzie się 17 maja bieżącego roku w New Delhi i Meksyku. Obydwa modele były bohaterami wcześniejszych przecieków, a jeden z nich przedstawiał Moto G 4gen z czytnikiem linii papilarnych, wbudowanym w fizyczny przycisk początek.

Ostatnio pojawiły się również zdjęcia wyświetlacza Shattershield, który pojawi się w ostatecznej wersji Moto X4, a czytnik linii papilarnych również będzie obecny.

Do wtorku nie pozostało wiele czasu i wtedy wszystko się wyjaśni, spróbuję przynajmniej obejrzeć konferencję Motoroli i podać wam wszystkie najważniejsze informacje.

Aktualizacja: Evan Blass zdradził, że to jednak Moto G 4gen, a nie E 3gen. Razem z nią pojawi się model G4 Pro, który powinien zostać wyposażony w czytnik biometryczny.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Damian

    Śliczna – ładniejsza od nowych MOTO G i X

    • krzysiekb92

      Okazało się, że to akurat podstawowa wersja G 4gen (bez czytnika biometrycznego).