Krzysiek Borek28.07.2015
Motorola Moto X Play oficjalnie zaprezentowana

Dziś o godzinie 15 rozpoczęła się konferencja Motoroli na której zaprezentowano trzy nowe smartfony.  Moto X Style (patrz tutaj), X Play i trzecia generacja Moto G. Tym razem napiszemy kilka słów o drugim z nich, czyli Moto X Play.

IMG_0406

Moto X Play to coś więcej niż zmiana wzornictwa i specyfikacji technicznej względem ubiegłorocznego modelu X. W tym przypadku mamy do czynienia z 5,5 – calowym wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD i baterią o pojemności 3630mAh. To najważniejsza zmiana, względem Moto X (2014), która nie pozwalała na zbyt długą zabawę.

IMG_0408

Dodatkowo model Play również ma aparat główny z 21MPix matrycą, a z przodu mamy do dyspozycji przednią kamerkę z 5MPix matrycą, powinna być idealna dla miłośników selfie. Tak, jak każdy model z serii X, Play również można dostosować w Moto Maker, niestety nie podano oficjalnych cen, ale sprzęt będzie tańszy o 300 – 400$ iPhone`a i Samsunga Galaxy S6. Od przyszłego miesiąca będzie dostępna w sprzedaży w 55 krajach (z wyłączeniem Stanów Zjednoczonych). Cena w Zjednocoznym Królestwie wyniesie 299£.

IMG_0416

Źródło: YouTube
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek