Krzysiek Borek08.07.2015
Motorola Moto X Sport i Moto G (2015) ukażą się w przyszłym miesiącu?

Ostatnie doniesienia mówią, że kolejna generacja Moto X będzie nosić nazwę Moto X Sport, a Moto G pozostanie bez zmian w nazewnictwie. Istnienie obydwu modeli zostało potwierdzone przez Chilijską sieć komórkową, Entel, a ich prawdopodobny debiut odbędzie się za niespełna miesiąc.

Moto X Sport wydaje się zupełnie innym smartfonem, niż wskazują na to dotychczasowe doniesienia o 3 – ej generacji Moto X. Podejrzewam, że wariant Sport to model, który będzie wytrzymalszy podczas kontaktu z ziemią, o ile użytkownik w ogóle upuści smartfona.

Screenshot 2015-07-08 at 11.22.58

Według zdjęć, które pojawiły się w sieci komórkowej Entel, Moto X Sport będzie wyposażona w wyświetlacz o przekątnej 5,2 – cala, taki sam jak na obecnej generacji Moto X. Zdjęcia wykonamy aparatem głównym z 16MPix matrycą, a fani autoportretów otrzymają przedni aparat z 5MPix matrycą. Te informacje pokrywają się z 13MPix aparatem głównym i 2MPix z przodu, jakie znajdują się w obecnym modelu Moto X.  Nie ma obecnie informacji o modelu i producencie 8 – io rdzeniowego procesora, taktowane 1,5GHz.

Screenshot 2015-07-08 at 11.23.16

Kolejna generacja Moto G zostanie wyposażona w 5 – calowy wyświetlacz tak, jak obecny model. Za wykonywanie zdjęć odpowiedzą 13MPix aparat główny i 5MPix z przodu. Jednostką obliczeniową będzie prawdopodobnie Snapdragon 410, taktowany 1,4GHz (64 – bitowe SoC, 4 rdzenie).

Pomimo informacji z Entel, lepiej wstrzymać się z hurraoptymizmem i poczekać na oficjalną prezentację obydwu modeli smartfonów, o ile takowa się odbędzie.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek