Krzysiek Borek15.08.2015
Motorola pokazała, jak prawdopodobnie będzie wyglądał kolejny zegarek Moto 360

Wygląda na to, że Motorola pokazała, jak może wyglądać następca urządzenia naręcznego Moto 360, a jeżeli nie jesteście przyzwyczajeni do obecnego wzornictwa to mam dla was złą wiadomość.

Informacje o następcy pojawiły się na oficjalnym koncie Twitter, Motorola Mobility. Materiał wideo pokazuje jeszcze niezapowiedziany zegarek na Android Wear wykonujący operacje zapoczątkowane przez komendy głosowe. Teraz najważniejsze, wygląd zegarka może się zmienić, ponieważ na wideo pokazano tylko jego render, a nie faktyczny wygląd. Prawdopodobnie mieliśmy do czynienia z makietą, a nie ukończonym produktem.

Screenshot 2015-08-15 at 09.08.11

W międzyczasie Motorola usunęła wideo, jednakże zrzut ekranowy powyżej mówi sam za siebie. Jak można zauważyć, na pewno nie jest to obecnie sprzedawany model. Obecnie nie mamy żadnych informacji na temat specyfikacji technicznej, ale widać, że zegarek ma inne łączenia dla opasek. Poza tym widać, że koperta leży wyżej, niż w przypadku oryginalnej Moto 360.

Na pierwszy rzut oka nie widać wielu zmian we wzornictwie. Choć podobieństwa mogą okazać się największym problemem w przypadku następcy Moto 360. Wszyscy czekają, aż zniknie czarny pasek na samym dole koperty, ale według rendera na to się jak na razie nie zanosi.

Rok temu podczas debiutu Moto 360 producent wytłumaczył skąd ten czarny pas na samym dole. Według włodarzy Motoroli miało to związek z panelem dotykowym, choć LG i Huawei są w stanie wykonać urządzenia naręczne z całkowicie okrągła kopertą. Taka kolej rzeczy pozwala myśleć, że kolejna generacja zegarka będzie miała w końcu okrągła kopertę.

Nie można być w 100% pewnym, że to rzeczywiście nadchodzące urządzenie naręczne Motoroli, ale wygląda na to, że niedługo Motorola zaprezentuje kolejną generację zegarka. Parę miesięcy temu CEO Lenovo zamieścił zdjęcie prototypu następnego zegara na portalu Weibo. Jednakże ostatnio pojawia się co raz więcej informacji i dokumentów w urzędach certyfikacyjnych, co pozwala mniej więcej przewidzieć, że niedługo Motorola zaprezentuje nowe urządzenie naręczne.

Co sądzicie na ten temat? Czy brak zmian w wyglądzie odbije się negatywnie na następcy Moto 360?

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek