Michał01.12.2016
Na tej stronie sprawdzisz, czy Twój iPhone 6s kwalifikuje się do darmowej wymiany baterii

Kilka dni temu Krzysztof opisał Wam co należy zrobić, aby dowiedzieć się czy iPhone 6s kwalifikuje się do programu darmowej wymiany baterii. Pamiętacie? Proces był dość skomplikowany, więc Apple uruchomiło specjalną stronę na której możecie to zrobić dużo szybciej.

Od teraz aby dowiedzieć się czy Wasz iPhone 6s kwalifikuje się do programu należy w udać się na stronę tutaj, następnie w specjalnym polu wpisać numer seryjny Waszego iPhone’a i kliknąć Submit. To wszystko.

zrzut-ekranu-2016-12-01-o-20-02-43

Gdy to zrobicie na ekranie Waszego komputera pojawi się informacja, czy iPhone 6s kwalifikuje się do bezpłatnej wymiany baterii.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Czesc

  Przekierowanie nie dziala

  • Michal

   Wszystko działa.

 • Danax

  „do darmowej i bezpłatnej wymiany baterii”

  To jaka jest między nimi różnica?

 • Sibul

  U mnie na ios 9.3.3 jak włączyłem youtube i edomodo z gps i opaską bluetooth poszedłem biegać na mróz po 20 minutach 4 raz z kolei wywaliło mimo że miałem 45-49 % baterii i telefon się wyłączał i pojawiał się komunikat o podłączeniu do ładowarki. Po podłączeniu odpalał i 45 % baterii :(… żeby było śmieszniej mam Iphone 6. Przywróciłem telefon, ale to samo zostaje mi tylko wgrać ios 10 i zobaczyć dalej co będzie…