Krzysiek Borek03.05.2014
Na WWDC14 nie zobaczymy iWatch ani nowego Apple TV

Nie wydaje mi się, aby wiele osób czekało na zapowiedzenie na tegorocznym WWDC nowych urządzeń Apple (prócz iPhone`a).

Gigant z Cupertino nie zamierza pokazać na WWDC iWatch, ani nowego, lepszego Apple TV. Wszystko to zostało wyjaśnione w oświadczeniu wystosowanym przez Johna Paczkowskiego z Recode:

„If you’ve been anticipating the debut of some new category-defining hardware at Apple’supcoming Worldwide Developers Conference, a word of advice: Dial back your expectations or be disappointed. Sources familiar with Apple’s plans tell Code/red that Tim Cook will not use WWDC to unveil Apple’s mythical wearable device. Nor will he use it to show off a new Apple TV, or even preview the new software the company is developing for it.”

Więc nie zapowiada się na kolejny efekt WOW. Jak wiadomo koncern przedstawiał swoje nowe urządzenia zazwyczaj na Jesieni.

Więc, co tak na prawde zobaczymy na WWDC ? Wiele mówi się, że główną atrakcją będzie OSX, który będzie dosyć mocno przebudowany, jak to miało miejsce przy okazji wydania iOS 7. Kolejną sprawą jest iOS 8 i aplikacja Healthbook, jednakże na ten moment wydanie aplikacji to jedna, wielka niewiadoma.

WWDC rozpocznie się 2 czerwca 2014 roku, czyli za niespełna miesiąc.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek