Krzysiek Borek21.06.2015
Nadchodzi iPad mini 4?

Ostatnio informowaliśmy was o usunięciu pierwszej generacji iPada mini z oferty Apple. Jeden z ostatnich przecieków tylko to potwierdza, Apple szykuje grunt pod 4 – tą generację mniejszego tabletu.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, prezentujące gumowe etui właśnie dla iPada mini 4. Zdjęcia pojawiły się na koncie Twitterowym @OnLeaks. To dowód na to, że producenci akcesoriów dla urządzeń mobilnych wcześniej dostają informacje o nowościach każdego z producentów. W szczególności, informacje o wymiarach i układzie wszystkich przycisków i portów.

01

Na pierwszy rzut oka widać, że nie trzeba spodziewać się rewolucji, w końcu wymiary poprzednich generacji iPada mini pozostały bez zmian do dziś.

02

Jeśli zdjęcia mają związek z wcześniejszym wyciekiem materiału wideo, prezentującego obudowę tabletu Apple, to wychodzi na to, że tym razem może pojawić się wcześniej.

Pisząc wcześniej, mam na myśli premierę podczas tegorocznej jesieni. Pamiętajcie, że to niepotwierdzone informacje, więc nie bierzcie ich poważnie.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Bartosz

    Pisząc wcześniej, mam na myśli premierę podczas tegorocznej premiery.

    Masło maślane z masłem.

    • krzysiekb92

      Już poprawione.