Krzysiek Borek26.09.2015
Nadchodzi Jailbreak iOS 8.4.1?

Wczoraj postanowiłem zaktualizować swojego iPada 3gen do iOS 9.1. beta 2, choć powoli zaczynam tego żałować, pomimo korzystania z zaledwie paru aplikacji i rozszerzeń z Cydii.

Na portalu Reddit pojawiają się co chwila informacje o prawdopodobnym wydaniu Jailbreak dla iOS 8.4.1, choć obecnie jest on dostępny tylko i wyłącznie dla iOS 8.4 i niższych.

Podobno Luca Todesco pracuje nad narzędziem do wykonania Jailbreak na iOS 8.4.1 i zamierza wydać je w niedalekiej przyszłości. Dobra wiadomość jest taka, że Apple nadal weryfikuje tę odsłonę, więc warto zaktualizować swój iGadżet w oczekiwaniu na Jailbreak lub powrócić do tej wersji z iOS 9. Weźcie pod uwagę, że Apple może zamknąć weryfikację w każdej chwili i wasze starania spełzną na niczym.

Cydia.1

Luca postanowił również podzielić się ze społecznością informacjami o sobie:

i haven’t been part of any major jailbreak in the past, but i’ve been researching xnu & (generally speaking) darwin userland for quite a while, i’ve been involved in iphoneos stuff since 1.1.3 or something like that. made a few tweaks along the way.

i also happen to love memory corruption exploitation. see http://github.com/kpwn/vpwn / http://github.com/kpwn/tpwn

plus, kim jong cracks. world’s only intelliscreen x DRM bypass was my research.

Jeżeli plotki okażą się prawdą lub nie warto wrócić na poprzednią wersję iOS z najnowszej obecnie, lub po prostu zaktualizować sprzęt. iOS 9 jest dostępny od tygodnia, więc lada moment Apple może zamknąć weryfikację 8.4.1.

Myślicie, że Jailbreak dla 8.4.1 jest blisko?

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • 9.1beta

  KRzysiek krótka piłka bo tak się składa że również mam ipada trójke. 9.0 GM vs 9.1 beta? Co mi tutaj doradzasz w tym temacie bo przyznam że jestem mocno rozczarowany GM, a chodzą plotki że 9.1 mimo że beta-to nieporównywalnie szybsza płynniejsza i lepiej zooptymalizowana. Jakie Twoje zdanie?

  • krzysiekb92

   9 GM nie miałem na swoim, ani ostatecznej, jedynie b5 bodajże a potem powrót do 8.4 i Jailbreak. Jeżeli mam porównać 8.4 do 9.1 b2 to jest zdecydowanie lepiej, wszystko działa płynniej. Nie mogę się odnieść do 9 bo z niej w wersji GM lub innej nie korzystałem. Nie mam żadnych problemów podczas użytkowania, jakbym miał swoją ładowarkę, którą niestety uszkodziłem to zrobiłbym jakiś wpis o tym systemie, a tak mam związane ręce niestety…

 • Waldemar Sinicki

  Od wczoraj mam iPhona 6S Plus na iOS 9.0.1. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Bateria trzyma zdecydowanie dłużej, używając 3D Touch mam multitasking i wiele innych wspaniałych funkcji. Na tym etapie nie potrzebuje żadnego jailbreaka, którego fanem byłem od samego początku.