Tomasz Kulesa16.01.2014
Najlepsza aplikacja do słuchania radia na iOS to…

Wiele osób po zakupie IPhone poszukuje na nim aplikacji dzięki której będzie można odsłuchać radia. Jak wiadomo telefon nie ma wbudowanego odbiornika radiowego przez co po wpięciu słuchawek nie będzie można posłuchać RMF w standardowej aplikacji jak to bywa u konkurencji. Jest na to jednak proste i nowoczesne rozwiązanie.

Radium to piękna aplikacja

Kiedyś sam szukałem najlepszej aplikacji radia na swojego iPhone. Przerabiałem bardzo dużo rozwiązań jednak dopiero teraz natrafiłem na swojego faworyta. Dzięki Radium można posłuchać wszystkich polskich stacji radiowych, które mają transmisje internetową. Oczywiście mamy dostęp do zagranicznych stacji radiowych ponieważ wszystko działa dzięki pakietom internetowym.

Oprócz takich funkcji jak szybkie wyszukiwanie, dodawanie do ulubionych sama aplikacja wyróżnia sie na tle konkurencji swoim wyglądem. Musicie przyznać, że pasuje idealnie do iOS 7 a wyświetlane w czasie rzeczywistym okładki utworów dodają temu wszystkiemu uroku.

Cena? Tak aplikacja jest darmowa

Aplikacja dostępna jest w AppStore zupełnie za darmo, jedynym kosztem jaki ponosimy są dane pakietowe w przypadku korzystania z LTE lub 3G. Jeżeli jesteśmy w zasięgu sieci WiFi nie mamy w tym przypadku żadnych ograniczeń.

Polecam serdecznie według mnie najlepszą aplikację radiową na iOS.

Przy okazji witam wszystkich na OneTech :)

[app 684034823]
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Redaktor | Podcaster OneCast | Pracownik TiO.pl
@thometomasz