Krzysiek Borek03.02.2015
Najlepszy emulator PSP dla urządzeń mobilnych dostał aktualizacje

Szukacie dobrego emulatora konsoli PlayStation Portable? Rzućcie okiem na PPSSPP. Nie tylko zjada na śniadanie każdą wydaną obecnie pozycję na PSP, ale współpracuje z każdym urządzeniem na Androidzie i iOS (o, ile wspierają OpenGL ES 2.0). Co najważniejsze emulator jest darmowy. a płatny służy tylko do wsparcia dewelopera.

PPSSPP od dłuższego czasu zadomowił się na Google Play Store, a dwa dni temu wydano wersję 1.0. Oznacza to , że wszystkie dostępne w emulatorze funkcje działają stabilnie, większość gier działa i emulator jest odpowiednio zoptymalizowany.

PS

Aktualizacja poprawia wiele błędów z poprzednich wersji, dodaje stabilniejsze działanie gier i muzyka działa, jak trzeba, wcześniej były z tym problemy. Jeżeli chcecie z niego korzystać najlepszym wyborem będzie urządzenie mobilne ze Snapdragonem 800, wtedy każda gra będzie działać bez zwolnień animacji.

Emulator dostępny jest również na iOS po wykonaniu Jailbreak i na Blackberry, choć minie sporo czasu, zanim obydwie platformy otrzymają stabilną wersję. Co najważniejsze wiele zewnętrznych kontrolerów współpracuje z emulatorem, są to kontrolery od Xbox 360/One, Dualshock 3 i 4, a także wiele innych.

Za jakiś czas na portalu powinna się pojawić recenzja emulatora dla Androida, a później dla iOS.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek