Michał20.04.2016
Najlepszy koncept iOS 10 jaki do tej pory widziałem

Do oficjalnej prezentacji iOS 10 pozostały zaledwie dwa miesiące, więc w sieci będzie pojawiać się coraz więcej wizji nowego iOS. Dziś wpadł w moje ręce kolejny z nich. Koncept jest genialny i koniecznie musicie go zobaczyć.

Poniższa wizja iOS 10 posiada kilka naprawdę bardzo genialnych rozwiązań, które chciałbym zobaczyć w finalnej wersji iOS 10. Co takiego? Rozbudowane Centrum sterowania, skróty w aplikacji Wiadomości, tryb nocny, czy szybki dostęp do emoji. Jest to jak narazie najlepszy koncept iOS 10 jaki do tej pory widziałem.

Autorem wizji jest Federico Viticci i Sam Beckett. Jak Wam się podoba? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • dashite

  Najlepszy koncept ogolem jaki dotychczas widziałem! Ale Apple jest ślepe na takie fajne pomysły także…

  • Michal

   Pewnie masz rację…

 • Waldemar Sinicki

  Nie zobaczyłem niczego więcej niż to co jest już teraz dostępne po jailbreaku. Więcej – to jest 1/100 możliwości jakie daje iPhone/iPod/iPad po jailbreaku. Przy takich prymitywnych konceptach orgazmu dostają ci którzy od niedawna użytkują iPhone’a !!!

  • Moondrala

   Jakie to smutne kiedy niektórzy nie potrafią cieszyć się z innymi. Hakowany iOS jest fajny. Sam to robiłem. Jednak jest fajnie do momentu, w którym możesz stracić wszystkie dane lub/i pewną nietykalność sprzętu.
   4s zostawiłem na jb. skończył jako iPod do biegania. Nie widzę natomiast sensu hakować 6s, plus itp. W końcu nie golę się nim, nie myję zębów i nie robię nim kawy w expresie. Tylko dzwonię. Czytam, pisze krótkie maile. Czasem zagram w jakaś gierkę i zerknę na stan konta. O i muzy posłucham. chyba do tych funkcji w telefonie nie potrzeba dodatkowych wodotrysków.

  • Marcin Wojciechowski

   Miałem jailbreake na iPadzie Mini i niestety ale się dość zawiodłem:( To nie było to czego oczekiwałem od złamanego iOS.

 • Genialne! Szczerze, mam nadzieje że „nowe Apple” (jak tonie którzy aktualnie mawiają) weźmie sobie do serca koncepty oraz pomysły użytkowników. Ja z niecierpliwością czekam na systemowy file manager oraz szersze wsparcie przenośnych pamięci (pomijające aplikacje do obsługi firm trzecich). Niestety Jailbreake raz że na chwilę obecną przy 9.3.1 nie zrobię, dwa w takie rzeczy się bawiłem gdy moim głównym smartfonem był telefon z Androidem ;)

 • Marcin Wojciechowski

  Bardzo przyjemny koncept, z którego podejrzewam Apple i tak nie skorzysta bo i po co? Przecież Apple zawsze wie lepiej co jest potrzebne użytkownikowi.