Krzysiek Borek17.10.2015
NewsOfTheWorld, czyli aktywacja aplikacji News we wszystkich krajach

Apple na tegorocznym WWDC podczas prezentacji iOS 9 pokazało aplikację News, która początkowo miała być dostępna w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii, choć okazuje się, że obecnie News działa jedynie w USA.

Jeżeli dobrze pamiętam, to pisaliśmy jak włączyć aplikację News będąc poza USA, wszystko sprowadza się do zmiany regionu na Amerykę w ustawieniach systemowych. Z mojego punktu widzenia to nie najlepsze rozwiązanie, ponieważ będziemy widzieć jednostki charakterystyczne dla jednego kraju, w którym aplikacja jest dostępna.

Spokojnie, jeśli posiadacie Jailbreak to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować rozszerzenie NewsOfTheWorld, które przygotował Hamza Sood. W końcu aplikacja będzie działać we wszystkich regionach.

Pamiętajcie, że po instalacji musicie uruchomić ponownie iUrządzenie (dwukrotnie), aby zaczęło działać. Nawet deweloper nie wie, dlaczego trzeba to zrobić. NewsOfTheWorld możecie pobrać za darmo z repozytorium BigBoss.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Fryto

  wszystko pięknie cacy działa tylko czy jest możliwość dodania własnych przez siebie serwisów itd czy tylko te co są dostępne w aplikacji??

  • krzysiekb92

   Można dodawać, to także czytnik RSS

  • Michal

   Jak się nie mylę w Safari masz opcję „Add to News”.

 • Arkadiusz Kuros

  Działa nie tylko w USA, jestem obecnie w Holandii i również działa, a mam region Polska.