Krzysiek Borek21.11.2016
Niedługo pojawi się biały Xiaomi Mi MIX

Przez większość czasu obcowania z urządzeniami mobilnymi ubóstwiałem białe warianty kolorystyczne, teraz najbardziej odpowiada mi czarny, ale jeden z najbardziej pożądanych smartfonów (Mi Mix) będzie miał biały wariant kolorystyczny.

Mi Mix ma bardzo duży wyświetlacz (6,4”), choć w dłoni wygląda na znacznie mniejszy (5,5”), ale obecnie jest dostępny wyłącznie w czarnym kolorze obudowy, ale wygląda na to, że producent przymierza się do wydania modelu z białym kolorem. Wszystko dzięki zdjęciom dostępnym w sieci.

mimix-white-04

Biały nie będzie się różnił od czarnego, więc będzie tyle samo pamięci operacyjnej i wewnętrznej, choć nie wiadomo, czy 6GB RAM pojawi się również w tym wariancie. Być może tyle pamięci operacyjnej będzie zarezerwowane dla protoplasty. Pamiętajcie, że nadal macie Snapdragona 821, 16MPix aparat główny, 5MPix z przodu i pojemną (4400mAh) baterię ze wsparciem dla Quick Charge 3.0.

mi-mix-white-03

Biała wersja ceramicznej obudowy będzie się tak samo niszczyć, jak czarna, ale najbardziej (wg mnie) użytkowników mogą denerwować czarne pasy wokół wyświetlacza, które są bardzo widoczne i ciężko ich nie zauważyć. Oprócz wyżej wymienionych wad wszystko powinno być na swoim miejscu.

mi-mix-white-02

Pragnę również przypomnieć, że w sieci pojawiły się pogłoski o prawdopodobnym wydaniu Mi MIX z 5,5 – calowym wyświetlaczem, który powinien nazywać się Mix Nano.

Źródło: http://www.gizmochina.com/2016/11/20/might-soon-able-purchase-white-xiaomi-mi-mix/
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek