Krzysiek Borek23.12.2014
Niedługo pojawi się nakładka systemowa HTC Sense w wersji 6.0?

W listopadzie, bieżącego roku pojawiły się pierwsze zrzuty ekranowe z kolejnej wersji nakładki HTC Sense. Działała ona w oparciu o Androida 5.0.

W sieci pojawiło się więcej informacji i zrzutów ekranów z HTC Sense i najnowszej wersji systemu oepracyjnego Google dla urządzeń mobilnych. Wygląd interfejsu nie został poddany diametralnym zmianom, więc użytkownicy na pewno się nie pogubią. Oczywiście pojawią się nowe animacje i funkcje znane z „Lizaka”. HTC Sense 6.0 odziedziczy nawet menu wielozadaniowości z nowej odsłony Androida, także dostęp do powiadomień prosto z zablokowanego ekranu.

HTC

Nakładka systemowa HTC bardziej skupia się na dodaniu nowych funkcji, a nie zmianach estetycznych. Na zrzutach ekranowych widać „prostszy” tryb interfejsu, który pozwoli na komfortowe użytkowanie smartfona osobom, które nie nadążają za nowinkami technologicznymi.

Obecnie jedynie edycje Google Play urządzeń HTC otrzymały aktualizację oprogramowania układowego. Jednakże producent obiecał, że 3 miesiące po wydaniu oprogramowania, reszta z kompatybilnych urządzeń otrzyma aktualizacje. Co będzie miało miejsce na początku lutego w przyszłym roku.

Źródło: 9to5google.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek