Krzysiek Borek13.05.2016
Niektóre usługi iCloud nie działają

Dwie główne usługi iCloud (Mail i Notatki) przestały działać i od rana niektórzy użytkownicy nie mogą wysyłać i otrzymywać wiadomości elektronicznych, a także dodawać i synchronizować notatek.

Apple obecnie nie wie, czy problem dotyczy jednego regionu, czy całego świata i kiedy zostanie wyeliminowany. Reszta usług sieciowych również może mieć problemy z działaniem, ponieważ wykrywacz problemów w usługach często się myli, a niektóre z nich w ogóle pomija.

iCloud-Mail-Notes-down

Notatki na wcześniejszych wersjach iOS powinny działać bez problemów, ale użytkownicy, których dosięgnął błąd, nie będą w stanie ich synchronizować i utworzyć przy pomocy witryny iCloud.com

To nie pierwsze problemy iCloud, odkąd jest ono dostępne, ale Apple zamierza poprawić architekturę sieciową, ale podobno grupy za to odpowiedzialne są pogrążone w konflikcie. Na szczęście tylko 0,86% użytkowników iCloud padło ofiarą błędu.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Bart

  mi tylko cos rano email zamulal – i tylko na Mac

  • krzysiekb92

   U mnie od rana na iPhonie i iPadzie wszystko działa.

   • Bart

    tak jak i u mnie :)

    • krzysiekb92

     Pewnie bym nie zwrócił uwagi jakby nie działało. Ewentualnie chwila nerwów i oczekiwanie na powrót usług.

 • Od około tygodnia mam problem z mailem :(
  Prawie żadne maile nie przychodzą i czasem nie mogę wysłać maili, a ja tego używam w pracy i chyba włosy mi osiwieją przez to.