Wacław Niezgoda23.03.2015
Nowa klawiatura od Apple?

Nie bójcie się, Apple nie ma zamiaru patentować własnego układu klawiszy, nie dojdzie do żadnego przykrego przełomu w tej kwestii.

W Apple Store Online pojawiły się właśnie nowe grafiki przedstawiające bezprzewodowe klawiatury, są jednak ukazane jedynie na stronie czeskiej, węgierskiej i arabskiej. Dodana została możliwość kontroli jasności na klawiszach F5 i F6, a Eject został zastąpiony przez Power, jak na razie komputery Mac ani też MacBooki wykrywają klawiatury dopiero po włączeniu, czyżby miało się to zmienić i będziemy mogli włączać nasze komputery poprzez przycisk na klawiaturze?

klawiatura

Apple nie zaktualizowało jednak opisu aby pasował do nowych wizualizacji. Oznacza to że w Cupertino doszło do pomyłki wstawiając nowe grafiki lub w najbliższej przyszłości czeka nas cicha aktualizacja klawiatur bezprzewodowych co bardzo cieszy szczególnie poprzez dodanie do niej podświetlenia klawiszy.

Szczerze mam nadzieję, że przy okazji drobnych zmian dodana zostanie również bezprzewodowa klawiatura numeryczna, również z podświetleniem.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS