Michał20.11.2015
Nowa płyta Adele „25” niedostępna w Apple Music i Spotify

Zła wiadomość dla fanów, którzy czekali na nową płytę Adele „25”. Album przynajmniej narazie nie pojawi się w Apple Music i Spotify.

Nowy album wokalistki Adele, który dziś wszedł do sprzedaży dostępny jest już w iTunes Store i innych sklepach muzycznych, ale nie pojawił i narazie nie pojawi się w Apple Music. Pisał o tym już jakiś czas temu The New York.
Zrzut ekranu 2015-11-20 o 09.45.42

Dlaczego płyta nie pojawiła się w Apple Music? Tego niestety nie wiemy. Być może wokalistka chce się najpierw skupić na tradycyjnej sprzedaży w sklepach stacjonarnych i za pomocą iTunes Store. Płyta jak narazie nie będzie dostępna także w Spotify, ponieważ zdaniem wokalistki opłaty za słuchanie muzyki w Spotify są zbyt małe.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Kamil Witaszewski

  A to ciekawe. Byłaby na Spotify to tam bym jej słuchał. A tak trzeba będzie poszukać w innych źródłach. Szkoda. I to chyba większa szkoda dla „artystów”…

  • Masz rację artyści sami sobie przez takie ruchy szkodzą i zmuszają do piractwa.
   Zamiast trochę mniej kasy nie dostaną nic, bo w sekundę znalazłem jej najnowszy album na chomiku. :-)

   • Kamil Witaszewski

    Nikt nikogo nie zmusza ;). Ale przesłuchałem płytę i generalnie 2 lub 3 piosenki mnie pociągnęły. Zdecydowanie wolałbym mieć je w Spotify niż kupić dla nich cały album…