Michał22.01.2016
Nowa reklama Samsunga i nowy atak na Apple – zobacz reklamę Samsung Pay

W dniu wczorajszym w sieci pojawiła  się nowa reklama Samsung Pay w której to oczywiście nie zabrakło ataku na Apple.

Tym razem Koreański producent skupił się na mobilnej płatności Samsunga. Raklama pokazuje jak to genialny jest Samsung Pay. Zdaniem producenta system jest dużo lepszy od systemu Apple, bo można korzystać z Samsung Pay niemal w każdym sklepie. A iPhone i Apple Pay? iPhone  jak to w większości reklam Samsunga jest po postu do bani. Reklamę możecie obejrzeć poniżej.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • mmmm

  Akurat Samsung Pay jest o niebo lepszy niż produkt od Appla :) Przez Apple Pay możesz płacić tylko w nielicznych miejscach, a dzięki Samsung Pay dokonasz transakcji wszędzie. U nas wszystkie czytniki kart zbliżeniowych poradzą sobie z każdym systemem mobilnej płatności jednakże np.: w USA w sklepach terminale wyglądają trochę inaczej i tylko 30%-40% z nich działa z technologią zbliżeniową. Samsung wprowadził taką technologię do smartfonów która jest podobna (o ile nie taka sama) jak pasek magnetyczny na karcie płatniczej, dzięki któremu możemy płacić wszędzie – nawet tam gdzie nie ma terminala zbliżeniowego.

  Masło maślane, ale chyba wyjaśniłem jaka jest różnica pomiędzy dwoma systemami płatniczymi :)

  • antichrist

   od kiedy płatność zbliżeniowa jest uwarunkowana od paska magnetycznego?

  • sebaq100

   I tutaj się mylisz. Oczywiście radze poczytać a nie wypisywać głupoty

 • Michał Kierzkowski

  W zasadzie na naszym rynku Samsung Pay nie ma praktycznie żadnej przewagi. Jeśli już w jakimś miejscu jest u nas terminal to na 99% obsługuje on już płatności zbliżeniowe czyli Apple Pay :)

  • @Orlowskii

   Tylko ze samsungiem zaplacisz, a appla pay nie dziala…