Krystian15.09.2014
Nowa rewolucyjna oferta w nju mobile na abonament

Wojna operatorów komórkowych trwa w najlepsze, nie są to częste bitwy, ale regularne podchody, gdzie niby diametralnie różna oferta okazuje się finalnie różnić o 1zł od konkurencji – ale o to im przecież chodzi.

Dziś pazur pokazało nju mobile. Po dość długim okresie od wprowadzenia marki na rynek nie było dużo zmian. Ostatnio rzeczy nabrały tempa. Zaledwie kilka tygodni temu dostaliśmy nowe pakiety danych po 3 GB i 10 GB, a dziś zupełnie nową opcję w ofercie na abonament. Pakiet ten został nazwany „jeden na wszytko” i jest rozliczany jako jedna całość, bez rozdzielenia na poszczególne usługi.

W pakiecie „jeden na wszystko” nasze maksymalne wydatki osiągną 39 zł. Wliczone są w niego następujące usługi:

  • nielimitowane rozmowy na komórki
  • nielimitowane rozmowy na stacjonarne
  • nielimitowane SMSy i MMSy
  • nielimitowany internet, w którym po 2GB spada prędkość do 16kb/s

Aktualnie, aby uzyskać takie możliwości w nju należało wydać aż 57zł. Jedyna różnica to pakiet internetu mniejszy o 1GB od podstawowego (3 GB). Co ważne – oferta (niestety) nie łączy się z usługami „taniej do komórkowych” oraz „więcej internetu”. Jeżeli macie aktywną którąś z tych opcji, najpierw musicie je wyłączyć, a dopiero potem będzie można włączyć „jeden na wszytko”.

Nowa oferta różni się o jedną złotówkę na plus od oferty Red Bull Mobile, ale co ważne, tutaj jeżeli nie będziemy korzystać z numeru, zapłacimy tylko 9 zł na miesiąc.

Pakiet można włączyć już dzisiaj przez wysłanie SMSa o treści AKT na numer 80144, po zalogowaniu na nasz profil na njumobile.pl lub przez telefon do biura obsługi abonenta pod numerem *610.

„Jeden na wszytko” najlepiej sprawdzi się u osób, które naprawdę wykorzystują wszystkie możliwe usługi dostępne w nju. Zanim go włączycie sprawdźcie, czy Wasze comiesięczne rachunki przekraczają limit 39 zł.

Źródło: njumobile.pl
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_