Michał11.12.2013
Nowa wersja Viber na iOS dostępna

Przed chwilą w App Store pojawiło się uaktualnienie  jednej z moich ulubionych aplikacji, a mianowicie Viber. W najnowszej wersji dostaliśmy możliwość dzwonienia nie tylko do osób korzystających z Viber, ale także na telefony komórkowe, czy stacjonarne. Poniżej przedstawiam pełną listę zmian.

What’s New in Version 4.1

 • Viber Out: call non-Viber mobile or landline numbers at low rates
 • Download many new free and paid stickers from the Sticker Market
 • Bug fixes
Viber Messenger – Text & Call
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Również polubiłem ostatnio ten program… jednak jest coś na co czekałem, a czego ta aktualizacja nie przyniosła. Niestety. Mamy za to garść kretyńskich nowych naklejek.

  Tutaj, podobnie jak w konkurencyjnych programach, konto przypisane jest do numeru telefonu. Jest program na Mac i PC – to duży plus, jednak brakuje mi możliwości przypisania do jednego konta drugiego urządzenia mobilnego, np tabletu.

  Instalując Vibera na iPadzie i podając numer iPhona, generowany jest nowy kod, który kasuje całą historię rozmów… Zna ktoś rozwiązanie? Można jakoś zsynchronizować dwa urządzenia na jednym koncie?

  • Niestety nie znamy rozwiązania, ale problem jest dosyć dziwny. Spróbuj napisać do supportu Vibera :)

   • Ja wprawdzie nie pisałem z suportem ale gdzieś w internetach czytałem, że appka vibera wspiera jedno urządzenie + soft na kompa, ale że pracują na tym… zatem czekam na aktualizacje. Kolejną.