Michał19.02.2014
Nowa wersja VSCO dostępna w App Store

VSCO Cam to jedna z lepszych aplikacji na iPhone dzięki, której możemy w sposób naturalny upiększyć nasze zdjęcie dzięki profesjonalnym filtrom.

Osoby korzystające z aplikacji na pewno się z tego powodu cieszą, bowiem w nocy pojawiła się aktualizacja apki. Co nowego pojawiło się w VSCO Cam? Poniżej znajdziecie pełną listę zmian. Lista dostępna jest w języku angielskim.

Co nowego w wersji 3.0.1

 • Improved Temperature Tool
 • Improved Exposure Tool
 • Fixed Low Storage Warning Issues
 • Various bug fixes and performance enhancements
[app 588013838]
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • merolk1

  naprawdę nie znacie j. angielskiego żeby to przetłumaczyć? potraficie skopiować listę poprawek z app store. trochę kiepsko…

  • Czy Ty jesteś drogi czytelniku niedorozwinięty i nie potrafisz sobie przetłumaczyć tych zmian z języka angielskiego na polski?

   • Kacper Moritz

    Nie każdy, drogi kolego musi znać język angielski. Jeżeli piszesz artykuł/news i chcesz to zrobic dobrze, to wysil sie bardziej i użyj swojej znajomosci angielskiego, aby udowodnić, ze potrafisz zrobic cos dobrze. Z Twoim podejściem daleko nie zajdziesz. Pokazujesz tylko swoj niszowy poziom.

    • Google Translate zna prawie każdy język :)
     Słuchaj przyjacielu na razie wszystko co robimy wychodzi z naszej pasji nie dostajemy za to ani grosza wręcz przeciwnie, jeżeli według Ciebie jest to niszowy poziom to po prostu nie wchodź, nie czytaj, znajdź lepszą stronę gdzie każdy tekst z języka angielskiego będzie tłumaczony na polski. To gdzie zajdę zależy jak na razie tylko ode mnie na szczęście nie od Ciebie.

     Zauważ, że nie ja pisałem ten artykuł ale update jest na tyle prosty, że tłumaczenie tego tekstu jest stratą czasu.

     • Kacper Moritz

      Może i zna, ale czy na tym to polega? Idąc Twoim tokiem myślenia – są inne strony o tej samej tematyce, po co kolejna, Wasza?

      To, że nie dostajesz za to pieniążków, to już nie moja wina, ani sprawa. Twój wybór.

      Gdzie zajdziesz nie zależy ode mnie? Osobiście nie, ale zależy to od czytelników, czyli także ode mnie. Jeżeli dalej będziesz mówił, że mamy zmienić portal informacyjny, to za niedługo będziesz jedyną osobą czytającą swoje artykuły, a konkurencja będzie się wzbogacać.

      Ty nie, Ty, odpowiedziałeś w imieniu swojego kolegi z redakcji, więc odpowiedź skierowałem do Ciebie.

      Stratą czasu jest również pisanie takiego newsa, gdyż wszystkie informacje mamy w AppStore, a jednak news został napisany. Gdzie tu logika?

     • Pożyjemy, zobaczymy jak będzie :)

      Może nie każdy posiada opisywana aplikacje i nie ma takiej informacji w AppStore ;) czeka na poprawienie błędu lub aktualizacje która cos wnosi.