Krzysiek Borek17.07.2016
Nowability – nowy sposób zarządzania muzyką w iPhone

Na pewno wielu z Was używa funkcji „Łatwy dostęp”, czyli trybu jednej ręki, ale wtedy górna część ekranu pozostaje nie zagospodarowana, podczas gdy może wyświetlać dodatkowe informacje. Prawda?

Od dziś możecie to zmienić instalując z Cydii dodatek – Nowability.

Po wywołaniu tego trybu mamy do czynienia z pustym miejscem, które niczego nie wyświetla, ale dzięki temu możemy łatwiej sięgnąć ikon, które zazwyczaj znajdują się na samej górze wyświetlacza. Pobranie i zainstalowanie wtyczki pozwoli wam na szybki podgląd powiadomień i kontrolę nad odtwarzanym w danej chwili utworem za pomocą systemowej aplikacji Muzyka lub innej.

Nowability-accessibility-new-features-577x1024

Widżet multimedialny zawiera wszystkie potrzebne przełączniki do kontrolowania muzyki, a także pasek, który posłuży wam do przewinięcia utworu do wybranego momentu. Nie zapomniano również o dodaniu wyświetlania grafiki albumu odtwarzanej piosenki i ikony aplikacji, która służy do jej szybkiego uruchomienia.

Nowability-preference-pane-options-to-configure-593x662

Powiadomienia nie są tak rozbudowane, ale w każdej chwili mamy wgląd do ostatnio otrzymanej wiadomości, powiadomień z Facebooka, Twittera, a nawet nieodebranego połączenia. W momencie nadejścia powiadomienia, widzimy moment jego wyświetlenia, treść i ikonę aplikacji, której pochodzi.

Rozszerzenie, jak zwykle skonfigurujecie w systemowych ustawieniach, a po wprowadzonych zmianach nie musimy robić respringu, aby zaczęły działać. Wtyczka kosztuje zaledwie 0,99$ i możecie ją pobrać z repozytorium BigBoss.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek