Krystian10.02.2014
Nowe Appe TV już prawie pewne

Pisaliśmy Wam jakiś czas temu, że Apple TV pojawiło się na głównej stronie sklepu online Apple.O Apple TV krążą plotki od dłuższego czasu.

Najpierw, że jego nowa wersja zostanie wprowadzona w pierwszej połowie 2014 roku. Kolejno źródła informowały, że całe wnętrze zostanie zupełnie przeprojektowane, oraz, że możliwe jest pojawienie się wewnątrz AppleTV AirPort Express. Najważniejszą plotką ze wszystkich jest oczywiście prawdopodobieństwo, że uzyskamy możliwość instalacji gier z iOS oraz AppStore.

Dziś natomiast, deweloper Hamza Sood, znalazł odniesienia do nowego Apple TV w iOS 7.1 beta 5.

Zrzut ekranu 2014-02-10 o 19.58.18

Wprawdzie pierwsze wzmianki były już w iOS 7 we wrześniu, to nigdy nie były tak ‚precyzyjne”. Tym razem mamy wyraźne info o modelu z numerem 4,1 (poprzedni to 3,1 i 3,2). Sugeruje to, że cała konstrukcja wewnętrzna zostanie zmieniona lub znacząco ulepszona. Pojawiają się też odniesienia do kontrolera gier iOS – niestety nie wiadomo jeszcze, o co może chodzić.

W 2012 roku Apple wprowadziło AppleTV w marcu. W tym roku spodziewamy się wersji iOS 7.1 w tym samym miesiącu, co ponownie może się pokrywać z premierą „konsoli od Apple„. Czekamy niecierpliwie na kolejne wieści.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_