Wacław Niezgoda07.09.2015
Nowe Apple TV głównie dla amatorskich graczy

NY TImes opublikował informację na temat nowego Apple Tv, które ma mieć premierę już 9 września. Według dziennikarzy Timesa przystawka do telewizora z Cupertino ma skupiać się głównie na grach.

Informacja została przekazana do szerszej publiczności przez paru wprowadzonych do tematu przez samo Apple.

Dotychczas Apple Tv było używane do przesyłania strumieniowo filmów i muzyki na ekran telewizora. Było więc jedynie dodatkowym, czysto hobbystycznym urządzeniem.

ATV5

Jeśli jednak wszystkie plotki zostaną potwierdzone na imprezie „Siri give us a hint” to będzie to największe ulepszenie jakie kiedykolwiek spotkało Apple TV. Sercem ma być procesor A8 znany z iPhone’ów 6, pilot z kontrolerem ruchu oraz zintegrowaną inteligentną asystentką- Siri, oraz co najważniejsze własnym sklepem App Store.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS
  • Kris

    Kupuje

  • Piotr A.

    oby tak się stało…..na pewno to kupię, już dawno nosiłem się z zamiarem kupienia ATV :)

  • rob

    Kogo oni chcą na to złapać przy takiej cenie, gdy taniej można sobie używane ps3 czy xbox360. A nie ma co porównywać gier AAA na konsole z pierdółkami z appstore. Sam od dawna mam atv3 ale nawet nie pamiętam kiedy tego ostatnio używałem. Kiedyś czasem coś streamowałem z iphone, ale teraz każdy tv może praktycznie odbierać streaming z telefonu.