Michał07.10.2017
Nowe emoji w iOS 11.1

Lubicie emoji? Jeśli tak to mamy dobre wieści. Z informacji jaka pojawiła się na oficjalnej stronie Apple w najnowszej wersji iOS 11.1 pojawi się kilkanaście nowych emoji.

Zamiast zająć się innymi problemami z iOS 11, to Apple stawia na emoji. Genialnie! Nowych emoji ma być dokładnie 56. Wsród nich znajdziemy między innymi: wampira, czarodzieja, wróżkę itd. Czad! Poniżej umieszczam kilka z nich.

Oczywiście gdy tylko aktualizacja będzie dostępna damy Wam znać.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • bogir

  No i mamy prawie Oreo 😂

 • raze

  Żenada. Robi się system dla małolatów. Tylko czy małolaty będzie stać na nowe „pomysły” Appla? Jeśli przyjdzie wybierać: gówniany, bardzo drogi iOS albo gówniany tańszy Android – przejdę na to co tańsze tej samej jakości… Tak upadła Nokia, przez ignorowanie klientów.

  • mail

   Pewny siebie Apple idzie identycznie tą samą drogą co kiedyś Sony z doskonałym systemem Beta CAM, który był droższe od niedoskonałego ale tańszego opracowania JVC VHS który zalał Świat i przez to Sony zbankrutował.78% aktywa Sony wykupili Saudyjczycy.

 • Szkoda, że w nowym systemie zajmują się emotikonami, a zepsuli działanie niektórych interfejsów zewnętrznych audio (np. Apogee JAM i Mic 96k) przez połączenie kablem lightning. Aczkolwiek jeszcze działają przez podłączenie za pomocą adaptera USB (camera connection kit). To był naprawdę super sprzęt i system dla muzyków, a teraz „cofka”.