Krzysiek Borek12.08.2014
Nowe informacje, dotyczące przyszłych tabletów Apple

Większość z Nas zainteresowana jest iPhone’m 6, który ma zadebiutować 9 września, bieżącego roku. Apple to nie tylko iPhone, pojawiły się nowe informacje, związane z kolejnymi generacjami iPada Air i iPada mini z wyświetlaczem Retina.

Raport pochodzi od Bloomberga, jednakże nie jest oficjalnie potwierdzony przez kogokolwiek z Apple. Obydwa tablety Apple są obecnie w fazie masowej produkcji i zostaną zaprezentowane w 4 kwartale, bieżącego roku lub na początku przyszłego.

„Rozpoczęto masową produkcję nowych generacji obydwu tabletów Apple. iPad Air miałby zostać zaprezentowany w 4 kwartale, bieżacego roku albo w przyszłym to samo tyczy się kolejnej wersji iPada mini z wyświetlaczem Retina.”

Z poprzednich informacji wiemy, że obydwa tablety mają posiadać procesor A8, poprawione aparaty, Touch ID i wiele innych zmian względem poprzedników. Dodatkowo gigant z Cupertino chce je wyposażyć w powłokę antyrefleksyjną, aby ich wyświetlacz był lepiej czytelny w świetle słonecznym. Jedynie iPad Air ma zostać wyposażony w tę powłokę, nie wiemy czy zostanie ona zastosowana również w wersji mini.

Amazon już wcześniej wiele razy zarzucał słabą czytelność wyświetlaczy, wykorzystywanych w tabletach Apple. Na tę sytuację specjalnie stworzyli reklamę.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek