Krystian12.02.2014
Nowe plotki na temat iPhone 6

Programiści aplikacji na iOS powinni być gotowi na przebudowę swoich programów ponieważ iPhone staje się coraz większy.

Apple rozszerzy ofertę iPhone o dwa modele o przekątnych ekranu 4,7 oraz 5,5″. Według znawców branży, którzy widzieli prototypy sprzedaż rozpocznie się we wrześniu.

Ekran iPhone zostanie w całości wykonany ze szkła szafirowego odpornego na zarysowania. Szafir jest zaraz po diamencie najbardziej odpornym na zarysowania materiałem na świcie. W tej chili znajduje się tylko w przycisku TouchID w iPhone 5S.

W nowych iPhone zmienić ma się również rozdzielczość ekrany, która będzie oscylować w okolicy 441PPI – taki wynik zapewni w końcu idealny obraz. Pomimo krążących pogłosek o zakrzywionym ekranie, informatorzy twierdzą, że ten element zostanie płaski jak w poprzedni modelach.

iP6

Jak widać plotki lubią się wykluczać, dopiero co pisaliśmy, że iPhone nie dostanie szafiru na ekran. Masowa produkcja takiego materiału mogła by znacząco podnieść koszta samego urządzenia, które prawdopodobnie zostały by przekazane na kupującego, co wywinduje cenę już i tak drogiego telefonu. Nikt nie wspomina także co się stanie z 4″ ekranem, zostanie w ofercie jako iPhone 5S? Zostanie także przebudowany i iPhone 6 zobaczymy w trzech rozmiarach? Ten rok jest wyjątkowo ekscytujący dla Apple!

Źródło: scmp.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_