Michał23.04.2015
Nowy 4-calowy iPhone dopiero w przyszłym roku?

Jeśli nie podobają się Wam nowe iPhone’y 6 dlatego, że są za duże i cały czas czekacie na nowego 4-calowego iPhone’a, to nie mamy dla Was dobrych wieści.

Według KGI Securities, Apple w tym roku jednak nie wprowadzi do swojej oferty nowego 4-calowego iPhone 6c. Kilka tygodni temu w sieci co prawda pojawiły się plotki, że jesienią do sklepów Apple wraz z iPhone 6s i 6s Plus trafi nowy iPhone 6c, który miałby zastąpić iPhone 5s, ale analitycy sugerują, że jednak tak nie będzie. Dlaczego?

Powód jest bardzo prosty – sprzedaż iPhone 5s jest nadal dość wysoka i Apple nie widzi sensu wprowadzenia na rynek nowego 4-calowego iPhone’a.

Gdy zainteresowanie iPhone 5s spadnie, co stanie się prawdopodobnie dopiero w roku 2016, to wtedy gigant z Cueprtino wprowadzi do swojej oferty nowy model z 4-calowym ekranem, który otrzyma także wsparcie dla Apple Pay.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • Natalia

    no i gitara :D

  • xazar

    Plotek jest dużo na tematy,ale powiem wam więcej.Apple doszedł do porozumienia o fuzji z Samsungiem i nie długo podpisze umowę o produkcję przez Samsunga dla Apple iPhone i iPadów wyświetlacze i nowszej generacji procesorów serii Axxx, O to już od 5 lat zabiegał Apple. Jeśli to wszystko się potwierdzi to, Samsung stoi przed ogromną szansą wyrwania się z sitka systemu Android z którego w ogóle nie jest zadowolony. A Apple dostanie zastrzyk nowoczesnej technologii. Apple z tego powodu nie przedłużył umowę na 2016 rok z LG który do tej pory produkował wyświetlacze Retina dla w.w produktów Apple.