Michał04.11.2015
Nowy 4-calowy iPhone na początku roku 2016, a iPhone 7 z 3 GB pamięci RAM?

Zdaniem analityka Ming-Chi Kuo już na początku przyszłego roku, Apple zaprezentuje nowego iPhone’a z 4-calowym ekranem.

Jego zdaniem nowy iPhone będzie ulepszoną wersją obecnego iPhone’a 5s. Sercem 4-calowego iPhone’a ma być nowy procesor A9. Zdaniem analityka urządzenie nie będzie posiadać 3D Touch, czyli siły nacisku, która dostępna jest w iPhone’ach 6s.

iP

Analityk uważa, że dzięki wprowadzeniu iUrządzenia już na początku przyszłego roku, Apple w ciągu całego roku 2016 sprzeda 20-30 milionów sztuk nowych 4-calowych iPhone’ów.

Ming-Chi Kuo wypowiedział się także na temat następcy iPhone 6s, czyli o iPhone 7. Jego zdaniem oba urządzenia otrzymają nowy procesor A10, co akurat nie jest zaskoczeniem. Zmiana ma być w pamięci RAM. Kuo uważa, że mniejszy iPhone będzie wyposażony w 2GB, a iPhone 7 Plus w 3GB pamięci RAM.

Czy plotki okażą się prawdą? Pożyjemy, zobaczymy.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Dorian

  Jestes ty normalny pisac takie bzdury? Wiem ze masz wiedze na poziomie i nie wierzysz w te bzdury . Ale piszesz ten artykuł by tylko cos pisac. Apple jezeli chodzi o ram i aparat to wprowadza zmiany raz na kilka lat. Teraz bez appelacyjnie ip7 ip7plus bedzie miał 2gb ramu . Bardziej wierze ze najmniejsza wersja pojemnosci pamieci bedzie 32gb

  • Michal

   Ale o co chodzi? O 4-calowym iPhone mówi się już od ponad roku, więc pewnie coś takiego udostępnią – nowy A9 + Apple Pay. A co do 3GB? Może w iPhone 8 na pewno nie teraz.

 • edziu

  Korea już szokuje 5 ramowym Samsungiem na smartfony i do 8 RAM na tablety, na drugą polowe roku 2016. a Apple jak Świstak…siedzi i zwija ogrom kasę.nie warte tego co ofiaruje w zamian. Stanąłem na 6+ i ani grosza dla Szkotów.

 • Zygmunt Kowalski

  Czy to ważne ile ram?? Dla mnie najważniejsze że robię wszytko ci chce i wszytko działa bez problemu nic się nie wiesza na androidzie o podobnych parametrach mam z tym problem