Krzysiek Borek06.02.2016
Nowy iPhone 5se pojawi się w kolorze Rose Gold?

Styczniowy raport związany z iPhone’em 5se sugerował, że będzie miał te same warianty kolorystyczne, co iPhone 6s: srebrny, gwiezdna szarość, złoto i różowe złoto. Według niektórych źródeł właśnie w tych kolorach możemy spodziewać się 4 – calowego modelu.

Poza tym ostatnio pojawiła się informacja o kolorze „bright/hot.” (różowy), ale wygląda na to, że kolorystyka 5se będzie podobna do 6s.

iphone_6s_review_54

Podobno Apple zamierza wprowadzić wymienione kolory we wszystkich swoich produktach, wliczając w to iPada Air 3, 12 – calowego MacBooka i mini. Te ostatnie na pewno nie pojawią się podczas marcowego spotkania prasowego.

15 marca bieżącego roku na rynku zadebiutuje iPhone 5se, iPad Air 3, a także nowe warianty kolorystyczne Apple Watcha i dedykowane mu paski. Prawdopodobnie najmniejszy model zostanie wyposażony w układ scalony A9, koprocesor M9, aparat główny z iPhone’a 6, Apple Pay, ciągle włączone Hey Siri i wygląd nawiązujący do 5S.

Nadchodzący tablet powinien być takiego samego rozmiaru, co Air 2, choć nie ujrzymy w nim technologii 3D Touch, ale warto wspomnieć, że pojawi się Smart Connector, wprowadzony w iPadzie Pro. Dodatkowo wcześniejsze schematy wskazują na umieszczenie diody doświetlającej pod aparatem i czterech głośników.

Apple Watch również doczeka się paru nowości, wliczając w to kolor Space Black i bransoletę Mediolańską w tych samych barwach. Poza tymi zmianami możemy liczyć na kolejne kolory sportowego paska i nowość-paski z nylonu w barwach NATO.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek