Michał02.02.2016
Nowy wygląd tyłu iPhone 7

Kilka godzin temu serwis macrumors powołując się na wiarygodne źródła zaprezentował nam rzekomy nowy wygląd tyłu nadchodzącego wielkimi krokami iPhone’a 7.

Na poniższej grafice możemy zobaczyć jak zdaniem macrumors będzie wyglądał tył kolejnego iPhone’a, który zaprezentowany zostanie we wrześniu tego roku.

Według źródła nowy iPhone 7 nie będzie miał już wystającego aparatu, a także zamiast czterech pasków rozdzielających anteny pojawią się tylko dwa – jeden w górnej części urządzania, a drugi na dole.

iP7

Jak Wam się takie rozwiązanie podoba?

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • norberto stronczo

  fajnie by to wyglądał iOS X przy OS X :)

 • edziu

  Wygląd to nie rozwiązanie technologiczne. Czy będzie miał z przodu lampkę delikatnie niesygnalizujący przychodzące nie odczytane wiadomości jak u konkurenta?

  • KOSa

   Sądzę że lepiej wyglądałaby dioda powiadomień ulokowana wokół przycisku home. Tak jak to było w Nokiach sprzed 5-7 lat. Delikatne pulsujące światełko.

 • Ciapciarapciap

  Już wole wygląd 6/6s… Jakąś lepiej to gra wszystko

 • Marcin Wojciechowski

  Wygląda lepiej niż w przypadku 6/6S i 6Plus/6SPlus. Ten wystający aparat to było jedno wielkie nieporozumienie i tylko szpecił tego nieszczęsnego iPhone. Paski anten tu również wuglądają lepiej ale co z tego skoro Apple to tylko Apple i jak zawsze zrobi wszystko po swojemu i nikt poza nim nie będzie miał wpływu na wygląd końcowy iPhone 7.